News

Deichmann - Szkocja górą

Drużyna Szkocji zakończyła już zmagania grupowe. Bardzo dobrze zaprezentowała się pierwszej części ligi. Piłkarze zajęli 8 miejsce na 13 drużyn, mimo że przeciwko nam grał głównie rocznik 2007. Brawo! Postęp widać gołym okiem! Dziś rozegraliśmy 3 mecze towarzyskie.

W każdym z nich pokazaliśmy charakter i pomimo tego, że były to mecze sparingowe, potraktowaliśmy je jako szansa do rozwoju piłkarskiego i daliśmy z siebie 100 %. Dzisiejszy bilans to – dwa zwycięstwa i jedna porażka. W każdym z pojedynków zagraliśmy na wysokim poziomie. Na wyróżnienie zasługuje dziś gra całej ekipy, tj. Krzysztofa Lewandowskiego, Jonasza i Joachima Białków, Rafała Szopy, Rafała Brożyny, Mikołaja Świdra oraz Mikołaja Kutyby!


Laos, podobnie jak młodsza Szkocja, zakończył już rywalizację w grupie i przygotowuje się na fazę play-off, rozgrywając zawody towarzyskie. Dzisiaj Fenomen 2007 rywalizował z dwiema ekipami. W pierwszym meczu drużyna trenerki Ani musiała uznać wyższość przeciwnika, pomimo dobrej gry. Już w kolejnym spotkaniu Laos grało na wyższym poziomie i ostatecznie wygrało. Brawa dla wszystkich szerszeni za weekend pełen zmagań i pozytywnych emocji! Gratulacje!

Popularne